2015

evaluering oprettet den:07.02.2016
evaluering oprettet af:efa - elektronisk logbog 2.2.2
vurderingsmåde:kilometerliste personer
tidsrum for analyse:01.01.2015 - 31.12.2015
evaluerede posteringer:423 posteringer: #1 - #424 (fra 03.03.2015 til 30.11.2015)
filter:status: junior; senior; gæst
tur form: normal tur; ubekendt; ubekendt; træningslejr; ubekendt; regatta; ubekendt; kilometertillæg
bådtyp: kaproningsbåd; wherry; trimmy; A-Gig; B-gig; C-Gig; D-Gig; E-Gig; inrigger; jolle; kirke båd; andre


positionnavnkilometerturekm/turvarighed
1. Gerd Larsen  3833 km 294 13,0 km 3627:15 h
2. Simon Skytte Eggert  1106 km 92 12,0 km 629:08 h
3. Kim Schauer Boysen  866 km 81 10,7 km 326:43 h
4. Søren Brag  760 km 51 14,9 km 351:55 h
5. Rüdiger Bartling  719 km 67 10,7 km 118:45 h
6. Andreas Cornett  612 km 54 11,3 km 105:35 h
7. Lærke Buskov-Birkelund  368 km 38 9,6 km 74:15 h
8. Johannes Thomsen  355 km 36 9,8 km 53:10 h
9. Uwe Tramm  306 km 28 10,9 km 48:40 h
10. Connie Schmidt  304 km 33 9,2 km 43:20 h
11. Mariame Mist Boutazert  233 km 28 8,3 km 41:05 h
12. Helga Woltmann  211 km 18 11,7 km 33:25 h
13. Hans Jürgen Andersen  184 km 19 9,6 km 27:40 h
14. Steffan Agertoft Condamine  178 km 20 8,9 km 25:45 h
15. Nadia Schalipp  171 km 24 7,1 km 33:05 h
16. Robin Ellinghaus  165 km 12 13,7 km 18:25 h
17. Steffen Nielsen  145 km 14 10,3 km 22:15 h
18. Peter Asmussen  105 km 12 8,7 km 43:55 h
19. Jürgen Petersen  88 km 8 11,0 km 12:30 h
20. Selina Gallmayer  79 km 9 8,8 km 13:35 h
21. Sandra Gallmayer  54 km 6 9,0 km 9:35 h
22. Svea Jürgensen  53 km 6 8,8 km 9:00 h
23. Charlina Ormstrup  38 km 4 9,5 km 6:35 h
23. Hannah S. Joos  38 km 4 9,5 km 6:35 h
25. Stefan Prochaska  33 km 3 11,0 km 4:20 h
26. Hana Salihovic  32 km 4 8,0 km 5:20 h
27. Elisa Skytte Eggert  29 km 5 5,8 km 5:30 h
28. Anja Eggert  27 km 3 9,0 km 4:35 h
29. Lilia Shanjani  23 km 2 11,5 km 3:40 h
30. Gösta Toft  22 km 3 7,3 km 3:35 h
31. Pierrot Sekelj  21 km 2 10,5 km 2:45 h
32. Kirsten Egtved  15 km 2 7,5 km 2:25 h
33. Alexander Colmorn  14 km 3 4,8 km 2:25 h
34. Volker Seemann  14 km 2 7,0 km 3:05 h
35. Lars Wiemer  10 km 1 10,0 km 1:30 h
35. Suzanne Gallmayer  10 km 1 10,0 km 1:35 h
35. Tom Thaddäus Storde  10 km 1 10,0 km 1:30 h
35. Vincent Weppner  10 km 1 10,0 km 1:30 h
39. Sarah Gaster Nielsen  8 km 1 8,0 km 1:35 h
40. Lena Bartling  4 km 1 4,0 km 0:30 h
41. gæster af Protesia  301 km 15 20,0 km 49:05 h
42. gæster af Aktiv Ferie  220 km 32 6,9 km 46:35 h
43. gæster af Ruderklub Flensburg  164 km 11 14,9 km 26:45 h
44. gæster af Aabenraa Roklub  128 km 20 6,4 km 124:00 h
45. gæster af Germania, Sonderburg  55 km 5 11,0 km 7:00 h
46. gæster af Frøs Herreds Sparekasse  50 km 8 6,3 km 9:45 h
47. gæster af Deutscher Ruderverein Gravenstein  45 km 2 22,5 km 8:30 h
48. gæster af Deutscher Ruderverein Hadersleben  36 km 3 12,0 km 6:05 h
49. gæster af Odense Roklub  32 km 2 16,0 km 4:00 h
50. gæster af Friederichstädter Ruder-Gesellschaft  15 km 1 15,0 km 2:00 h
51. gæster af Turngemeinde in Berlin 1848  9 km 1 9,0 km 1:15 h
  i alt (51) 12313 km 1093 11,2 km 6013:01 h